STREET DANCE

SIMONA ANDERSOVÁ  (síma)

telefon: +420 720 570 124
e-mail: andersova@radovanek.cz
Co o sobě síma napsala:
Trénuji juniori street dance a dospělé street dance.
Tančím 19 let a trénuji 14 let. Ve Spider dance company tančím od 12 let. Mám zkušenosti s vedením všech věkových kategorií od mini dětí po seniory.
Mezi mé největší trenérské úspěchy patří titul prvního vícemistra světa, který vybojovala choreografie Já jsem rybář a ty ne! Dalším mým trenérským úspěchem je titul mistryně České republiky ve street show, který si vytančila Tereza Pelikánová s choregorafií Terry from the Block!
V současné době už pro mě není nejdůležitější úspěch na soutěžích, ale to, co tanečníci ve Spider dance company zažívají společně právě na cestě za úspěchem a co dalšího, kromě tance, jim tato cesta přinese.
 • 03
 • 04
 • 01
 • 05

IVETA Mudrová (iwet)

telefon: +420 604 163 630
e-mail: iwet.slajer@gmail.com
co o sobě ivet napsala:
Trénuji děti a junioři street dance a street dance kurzy.
Tančím od 12 let, z toho 18 let trénuji. Zabývám se především styly street dance. Mou specializací jsou streetové techniky, ale nebojím se zkoušet     i jiné taneční styly jako je disco dance a contemporary.
Mám vystudované pedagogické vzdělání na Západočeské univerzitě, mám školení hlavního vedoucího táborů a také kurz zdravotníka zotavovacích akcí. Na tábory s dětmi jezdím už 14 let jako vedoucí a sama v rámci mé práce pořádám příměstské tábory s různým zaměřením.
Mezi mé největší úspěchy patří titul dvojnásobného Mistra ČR v kategorii show dance, také 1. a 6. místo na MČR v kategorii street dance formace. Nově také titul Mistra ČR s malou formací Away away, se kterou jsme reprezentovali na Mistrovství světa na Sardinii.

 

JANA VINŠOVÁ  (janina)

telefon: +420 739 587 709
e-mail: papajanca@gmail.com
co o sobě janina napsala:
Trénuji Mini Club Dance Street.
Ve Spider DC tančím od jeho založení. Tanci se věnuji s malými přestávkam přes 20 let. Tanec je moje srdcová záležitost, a proto se stále účastním různých tanečních workshopů. Ve Spideru učím nejmenší prďátka. Snažím se, aby je tancování chytlo, tak jako mne, a aby se jim      v naší Spiderovské rodině líbilo.
Ve volném čase se snažím především věnovat své rodině a dětem.

 

 • 03
 • 05
 • IMG_0445
 • IMG_0400

BARBORA FRYČKOVÁ  (barča)

telefon: +420 774 962 790
e-mail: barca.fryckova@gmail.com
Co o sobě barča napsala:
Trénuji mini street dance.
Tanci se věnuji od 5 let a trénuji sedm let. 
Dříve jsem se věnovala převážně stylu disco dance, tento styl také trénuji především na ligové soutěže. Na práci s dětmi si nejvíce cením toho, že jim mohu předávat všechny své zkušenosti a nejvíce mě naplňuje vidět jejich radost, s kterou to dělají.
Ve volném čase, kterého není mnoho, se ráda věnuji fotografování, grafice a tvorbě webových stránek.
Jako svou maturitní práci jsem vytvořila tento web a doufám, že se všem líbí stejně jako mě.

MARKÉTA NEVAŘILOVÁ  (M.C. Mark)

telefon: +420 606 035 526
e-mail: markuska5@seznam.cz
Co o sobě Markét napsala:
Trénují Mini street a HVK street.
Tanec je můj život a Spider moje rodina. Tančím tu už od 8 let a přes 4 roky trénuji. Věnuji se streetovým stylům, hlavně lockinu a housu.
Skvěle si rozumím s dětmi, což mě vedlo ke studiu na Pedagogické fakultě Západočeské univerzity. Jelikož ale taky nejsem žádný ''vořezávátko'', plním si sen být policistkou na Policejní akademii ČR v Praze. Studovat dvě vysoké školy naráz je pro mě náročné, ale v žádném případě se nevzdám tance ani trénování, protože je to to, co miluji a co mě naplňuje.
 • 08
 • 01
 • 04
 • 01

KRISTÝNA VOSTRACKÁ  (týna)

telefon: +420 722 270 681
e-mail: vostracka-bza17@zdravka-plzen.cz
co o sobě Týna napsala:
Trénuji juniory street a dospěláky street.
Působím 12 let jako tanečník Spideru. Dělám věc, kterou žiji a snažím      se svým svěřencům předat co nejvíce svých zkušeností ať už ze světových soutěží, workshopů, campů nebo ze samotných tréninků. Momentálně se věnuji tanečním stylům Hiphop, Vogue a Litefeet. Můžu s upřímností říct, že Spider si mě vychoval a nevyměnila bych tanec a ani ty šťastný tváře mých svěřenců za nic jiného. 
Mezi mé největší taneční úspěchy řadím 4. místo na mistrovství světa na Sardinii ve street&disco show projektech a dále držíme s mojí parťačkou Barčou Ch. 4 roky po sobě 1. místo v žebříčku v hiphop duech v ČR.
Dále za street pro Vás spravuji náš instagram, tak doufám, ze se líbí!

Natálie Hanušová  (Naty)

telefon: +420 736 735 988
e-mail: nataliasosak@atlas.cz
co o sobě naty napsala:
Trénuji JVK street.
Lidé mi taky říkají Jan Hus, Bešamel nebo Ananas.
Věnuji se hip hop freestylu, vzdělávám se ve stylech poppin, lockin            a vogue a snažím se je předávat svým učencům. Můj největší taneční vzor je Michael Jackson a J. Blaze.
Tancuji již deset let a už si nedokážu představit můj život bez tance.
 • 05
 • 02

HM TWINS 

 • 06
 • 02

 

 

 • 06
 • 01
HEDVIKA MAJEROVÁ  (hedí)
telefon: +420 731 830 587
e-mail: hedi.majerova@gmail.com
co o sobě hedí napsala:
Trénuji Dvk street a mini street dance club.
Ve Spideru nepůsobím tak dlouho jako moje kolegyně, ale i přesto mi to přijde jako věčnost. Za tu dobu jsem si stihla vyzkoušet nesčetně stylů,  ale nejvíc mě nadchl hip hop, lockin a house. Ale třeba i dancehall nebo contemporary si najdou místo u mě v srdci.
Na Spideru nejvíc oceňuju to, jak bere všechno s humorem. Miluju hudbu a díky tanci můžu nacházet nové žánry a písničky. Osobně se považuju za nadšence do všeho, co bere život s nadhledem. Málokdy mě uvidíte bez barevných ponožek, kterými už jsem tak trochu profláklá. A to, že je Spider největší skupina v západních Čechách znamená jen to, že jsme největší rodina a parta bláznů.

Magdalena majerová  (majda)

telefon: +420 731 830 527
e-mail: majerovamajda@seznam.cz
Co o sobě majda napsala:
Trénuji děti street a street dance kurzy.
Oproti ostatním trenérkám ve Spideru tak dlouho nepůsobím, ale i tak mi to příjde jako půl života. Všichni tu jsme jako jedna velká rodina a já chvíle s mojí druhou rodinou neskutečně miluju.
Tanec pro mě znamená hrozně moc a je radost být ve skupině, kde to tak mají všichni a ještě k tomu, když jsme všichni tak skvělá parta. Co se týče mě, jsem člověk, co bere život s humorem a nadhledem a nejen proto,     že jsem vysoká.
Trénovat děcka a sledovat jejich rozvoj je ta největší odměna a nejlepší práce na světě. #srdcevespideru

 

Barbora Chrastilová 

telefon: +420 736 103 977
e-mail: chrastilovabarbora@seznam.cz
Co o sobě Barča napsala:
Trénuji HVK street.
Ve Spider DC tancuju už několik let. Věnuji se stylu street dance.
Tanec je pro mě vším. Vyjádrění naší nálady, propojení s myšlením.
Jsme jako velká rodina a snažíme se každý rok rozvíjet své taneční dovednosti. Tancování je něco, díky čemu si dokážu odpočinout a užít si chvíle s přáteli.

 

 

 • 09
 • 04