Street dance

SIMONA ANDERSOVÁ (SÍMA)

Co o sobě Simča napsala

Trénuji juniori street dance a dospělé street dance.

Tančím 19 let a trénuji 14 let. Ve Spider dance company tančím od 12 let. Mám zkušenosti s vedením všech věkových kategorií od mini dětí po seniory.

Mezi mé největší trenérské úspěchy patří titul prvního vícemistra světa, který vybojovala choreografie Já jsem rybář a ty ne! Dalším mým trenérským úspěchem je titul mistryně České republiky ve street show, který si vytančila Tereza Pelikánová s choregorafií Terry from the Block!

V současné době už pro mě není nejdůležitější úspěch na soutěžích, ale to, co tanečníci ve Spider dance company zažívají společně právě na cestě za úspěchem a co dalšího, kromě tance, jim tato cesta přinese.

IVETA MUDROVÁ (IWET)

Co o sobě Iwet napsala

Trénuji děti a junioři street dance a street dance kurzy.

Tančím od 12 let, z toho 18 let trénuji. Zabývám se především styly street dance. Mou specializací jsou streetové techniky, ale nebojím se zkoušet i jiné taneční styly jako je disco dance a contemporary.

Mám vystudované pedagogické vzdělání na Západočeské univerzitě, mám školení hlavního vedoucího táborů a také kurz zdravotníka zotavovacích akcí. Na tábory s dětmi jezdím už 14 let jako vedoucí a sama v rámci mé práce pořádám příměstské tábory s různým zaměřením.

Mezi mé největší úspěchy patří titul dvojnásobného Mistra ČR v kategorii show dance, také 1. a 6. místo na MČR v kategorii street dance formace. Nově také titul Mistra ČR s malou formací Away away, se kterou jsme reprezentovali na Mistrovství světa na Sardinii.

MARKÉTA NEVAŘILOVÁ (Mark)

Co o sobě Markét napsala

Trénují Mini street a HVK street.

Tanec je můj život a Spider moje rodina. Tančím tu už od 8 let a přes 4 roky trénuji. Věnuji se streetovým stylům, hlavně lockinu a housu.

Skvěle si rozumím s dětmi, což mě vedlo ke studiu na Pedagogické fakultě Západočeské univerzity. Jelikož ale taky nejsem žádný “vořezávátko“, plním si sen být policistkou na Policejní akademii ČR v Praze. Studovat dvě vysoké školy naráz je pro mě náročné, ale v žádném případě se nevzdám tance ani trénování, protože je to to, co miluji a co mě naplňuje.

KRISTÝNA VOSTRACKÁ (TÝNA)

Co o sobě Týna napsala

Trénuji JVK street a HVK street.

Působím 12 let jako tanečník Spideru. Dělám věc, kterou žiji a snažím se svým svěřencům předat co nejvíce svých zkušeností ať už ze světových soutěží, workshopů, campů nebo ze samotných tréninků. Momentálně se věnuji tanečním stylům Hiphop, Vogue a Litefeet. Můžu s upřímností říct, že Spider si mě vychoval a nevyměnila bych tanec a ani ty šťastný tváře mých svěřenců za nic jiného.

Mezi mé největší taneční úspěchy řadím 4. místo na mistrovství světa na Sardinii ve street&disco show projektech a dále držíme s mojí parťačkou Barčou Chrastilovou 4 roky po sobě 1. místo v žebříčku v hiphop duech v ČR.

Dále za street pro Vás spravuji náš instagram, tak doufám, že se líbí!

NATÁLIE HANUŠOVÁ (NATY)

Co o sobě Naty napsala

Trénuji JVK street.

Lidé mi taky říkají Jan Hus, Bešamel nebo Ananas.

Věnuji se hip hop freestylu, vzdělávám se ve stylech poppin, lockin a vogue a snažím se je předávat svým učencům. Můj největší taneční vzor je Michael Jackson a J. Blaze.

Tancuji již deset let a už si nedokážu představit můj život bez tance.

HEDVIKA MAJEROVÁ (HEDÍ)

Co o sobě Hedí napsala

Trénuji DVK street a mini street dance club.

Ve Spideru nepůsobím tak dlouho jako moje kolegyně, ale i přesto mi to přijde jako věčnost. Za tu dobu jsem si stihla vyzkoušet nesčetně stylů, ale nejvíc mě nadchl hip hop, lockin a house. Ale třeba i dancehall nebo contemporary si najdou místo u mě v srdci.

Na Spideru nejvíc oceňuju to, jak bere všechno s humorem. Miluju hudbu a díky tanci můžu nacházet nové žánry a písničky. Osobně se považuju za nadšence do všeho, co bere život s nadhledem. Málokdy mě uvidíte bez barevných ponožek, kterými už jsem tak trochu profláklá. A to, že je Spider největší skupina v západních Čechách znamená jen to, že jsme největší rodina a parta bláznů.

MAGDALENA MAJEROVÁ (MAJDA)

Co o sobě Majda napsala

Trénuji DVK street a street dance kurzy.

Oproti ostatním trenérkám ve Spideru tak dlouho nepůsobím, ale i tak mi to příjde jako půl života. Všichni tu jsme jako jedna velká rodina a já chvíle s mojí druhou rodinou neskutečně miluju.

Tanec pro mě znamená hrozně moc a je radost být ve skupině, kde to tak mají všichni a ještě k tomu, když jsme všichni tak skvělá parta. Co se týče mě, jsem člověk, co bere život s humorem a nadhledem a nejen proto, že jsem vysoká.

Trénovat děcka a sledovat jejich rozvoj je ta největší odměna a nejlepší práce na světě. #srdcevespideru

BARBORA CHRASTILOVÁ

Co o sobě Barča napsala

Trénuji HVK street.

Ve Spider DC tancuju už několik let. Věnuji se stylu street dance.

Tanec je pro mě vším. Vyjádrění naší nálady, propojení s myšlením.

Jsme jako velká rodina a snažíme se každý rok rozvíjet své taneční dovednosti. Tancování je něco, díky čemu si dokážu odpočinout a užít si chvíle s přáteli.