Disco dance

JANA TAUBROVÁ

Co o sobě Jana napsala

Trénuji JVK disco, MINI disco A, MINI disco B, MINI club disco. Ve Spideru jsem od druhého roku jeho existence, trenérkou jsem od čtrnácti a půl, takže už přes půl života.

Aktivně tančím na tanečních campech a workshopech, věnuji se dalším projektům Spider DC (vystoupení, pořádání soutěží, workshopů, táborů apod., a také tvorbě choreografií a kordinaci maturitních plesů). Vystudovala jsem Management sportovních aktivit a Pedagogiku, mám certifikát Hlavní vedoucí letních táborů, Zdravotník zotavovacích akcí a Porotce Czech Dance Organization.

Tančím ve Spideru od dob kdy měl pouze dva týmy a jsem hrdá na to, kam jsme se od té doby vyvinuli a posunuli. Spider byl pro mě vždy prioritou, rodinou, zábavou, prací, místem, kde jsem našla přátelství na celý život a také obrovskou inspirací – jak v tanci, tak celkově k životu. („Někteří lidé si myslí, že dobrým tanečníkem se musíte narodit, ale všichni dobří tanečníci, které znám, se museli učit a tvrdě trénovat.“ Fred Astaire).

NICOLE VAISOVÁ

Co o sobě Nicol napsala

Tančím od svých šesti let, trénovat jsem začala v sedmnácti.

V pozici trenéra jsem vystřídala celkem čtyři skupiny, od miníků po juniory. Velice ráda se věnuji i sólovým projektům všech věkových kategorií. Tanec mi toho spoustu dal, měla jsem díky němu možnost si zatančit ve videoklipech z Blakkwood production, soutěžit na Mistrovství světa na Sardinii, být hrdá na své svěřence účastnících se mezinárodních soutěží, zažít spoustu radosti a emocí, o kterých se mi dřív ani nezdálo a poznat jedny z nejlepších přátel, co mám.

Být trenér mě naplňuje, dovoluje mi to zapsat se do života skvělým dětem a vychovávat z nich skvělé a střelené malé osobnosti. Kromě kroucení zadkem a vymýšlení srandiček a choreografií pro děti jsem i samozvaný PR manažer/specialista/děsnej profík a starám se o to, aby se Vám kromě naší práce líbily i naše sociální sítě.

PETRA HEREJKOVÁ

Co o sobě Péťa napsala

Trénuji dospělí disco dance.

Tancování bylo, je a vždy bude důležitou součástí mého života. Spider byl pro mě koníčkem, odreagováním, nejlepší brigádou, nejlepším způsobem jak trávit volný čas a néčím co mi vždy přinášelo radost. Nejdřív mé vlastní pokroky a úspěchy a později a dnes hlavně mých svěřenkyň a spolutrenérek. Tancování mi přineslo přátelství na celý život, takovou druhou rodinu. Inspirací pro mě byl každý choreograf a tanečník, i každý styl tance.

KRISTÝNA HAVELKOVÁ

Co o sobě Týnka napsala

Trénuji JVK disco a disco dance na Vejprnické.

Tanci se věnuji od 7 let.

Zkusila jsem si jak disco tak disco show i street show.

Jsem pro každou srandu a nemám ráda nudu.

„Někteří lidé si myslí, že dobrým tanečníkem se musíte narodit, ale všichni dobří tanečníci, které znám, se museli učit a tvrdě trénovat.“ Fred Astaire

KAROLÍNA POKOROVÁ

Co o sobě Kája napsala

Trénuji DVK disco dance.

Tanci se věnuji od svých 5 let. Od malička jsem se věnovala převážně discu a teď již 2. rokem jen streetu.

Tanec je pro mě jednou z nejdůležitějších součástí mého života. Dodává mi energii, inspiraci, radost a kompletně jiný pohled na svět. Snažím se stále rozvíjet své taneční zkušenosti a posouvat svoje hranice dál a dál.

Ráda jezdím na workshopy různých stylů s předními českými tanečníky a inspirovat se na jiné taneční akce.

ANETA VOCÁSKOVÁ

Co o sobě Anetka napsala

Trénuji mini dance club disco.

Ve skupině Spider dance company tancuji již přes deset let a třetím rokem trénuji ty nejmenší dětičky. Převážně se věnuji stylu disco dance, ale zatančila jsem si i v několika streetových soutěžních formacích.

Ráda si vyzkouším všemožné taneční styly. Trénování mě naplňuje. Jsem ráda, že mám příležitost pomáhat dětem se rozvíjet už v tak nízkém věku v něčem, co je baví. Je úžasné vidět jejich obrovské pokroky i za jeden pouhý rok. Tancování a Spider je už několik let mojí srdeční záležitostí.

ANETA SKYVOVÁ

Co o sobě Anetka napsala

Trénuji Mini dance club.

Tanci se věnuji 12 let a trénuji čtvrtým rokem. Baví mě si hrát s dětmi, proto jsem se rozhodla studovat pedagogické lyceum na Střední odborné škole profesora Švejcara. Těším se na každý trénink s dětmi, protože mi pokaždé zlepší náladu a ráda pozoruji, jak se trénink od tréninku zlepšují.

TEREZA VÁCHOVÁ

Co o sobě Terka napsala

Trénuji děti disco show.

Tanec je mou součástí a náplní života. Je mým odreagováním od všedního života a být trenérkou taktéž, sledovat jak se tanečníci pod mým dozorem posouvají dál je neskutečně krásný pocit.

Spider je má druhá rodina, bez něj by to zkrátka nešlo, miluji být jeho součástí.

HANA ŘÍŠSKÁ

Co o sobě Hani napsala

Trénuji DVK disco show a techniku tance.

Ve spideru tančím letos již 14 rokem a druhým rokem trénuju.

Věnuju se převážně stylu disco dance, ale několikrát jsem soutěžila i ve street dance a velkou vášní je pro mě i contemporary. Kromě samotného tance se věnuji už nějaký ten pátek i akrobacii.

ANNA KOUBKOVÁ

Co o sobě Anička napsala

Trénuji mini disco dance B.

Spider je skvělá skupina, jsem ráda, že v ní mohu tancovat. Jsem ráda, že jsem dostala šanci trénovat děti a moc mě to baví.

SABINA KUCHARIKOVÁ (SABINKA)

Co o sobě Ivča napsala

Trenuji JVK disco.

Je mi 17 let a ve Spideru jsem začala tančit v 6 letech.

Tančím 11 let a trénuji 4 roky. Převážně se věnuji stylu disco dance, ale zatančila jsem si i v několika streetových formacích. Tanec jak disca tak ostatních stylů mě naplňuje a baví už od mala, ráda se účastním tanečních workshopů kde zkouším a dozvídám se nové věci ohledně tancování. Doufám, že mě bude tanec i trénování u nás ve Spideru doprovázet do konce života.

MONIKA NOVÁKOVÁ

Co o sobě Monča napsala

Trénuji techniku tance DVK disco show.

Tancuji již dvanáct let disco dance. Ráda pracuji s dětmi. Ve Spideru jsem vyrůstala už od malička a jsem vděčná za vše co mě tady naučili.

V sólech jsem se tanečně vyšplhala až na Mistrovství Evropy. Tanec bych za nic jiného nevyměnila.

ANNA HECOVÁ

Co o sobě Anička napsala

Trénuji DVK disco dance.

Tančím již čtrnáct let, pátým rokem jsem trenér a jeden rok jsem byla jako asistent. Spider je prakticky moje druhá rodina a domov. Snažím se trénovat tak, aby děti tanec bavil a naplňoval stejně jako mě.

Také se stále snažím posouvat hranice, zdokonalovat se a poté všechny znalosti co nejlépe předávat dětem. Momentálně tančím a trénuji pouze disco, ale dříve jsem se věnovala i disco show a street dance.

Už si nedokážu představit život bez tance a hlavně bez Spideru.