LIGOVÉ SOUTĚŽE 2022

REPORT PODZIMNÍ LIGA 2022

HIP HOP  

Podzimní sezóny Czech Dance Masters se za hip hop účastnilo úžasných 20 sólistů, 11 duet a 4 malé skupiny. Na soutěžích naši tanečníci sbírali body, ze kterých vzešlo spoustu krásných umístění v zemském žebříčku. Malé skupinky mini, dětí a juniorů, kde jsme měli 2 zástupce, naprosto ovládli žebříček Čech. V žebříčku zabodovala i dětská dua Anička + Barča a Melisska + Andrejka. Anička s Barčou byly také velmi úspěšné sólech.
 
Na MČR malá skupinka mini Stay Lucky Crew urvala titul vicemistr České republiky! Gratulujeme! Do finále na MČR se probojovali ve velké konkurenci juniorské skupinky Youngerz, kteří urvali krásné 6. místo a Big Steppers, kteří si na MČR vytančili 8. místo. Dětská skupinka Grafitti souls ve finále získala taktéž 8. místo. U dětí ještě zůstaneme, protože se Melisska Bártová a Andrejka Vynahlovská v dětských duetech dokázaly probojovat až do finále a z Brna si odvezly skvělé 6. místo. Poslední velký dětský úspěch měla Editka Frýzová v kategorii děti hobby sólo. Editka tančila sólo poprvé a v obrovské konkurenci se umístila na 6. místě. Do finále se také přes obrovskou konkurenci dostaly Anett + Sofi v kategorii junioři hobby duo a z MČR odjížděli s úspěšným 5. místem.
 
Děkujeme všem tanečníkům za reprezentaci a trenérům za přípravu. Gratulujeme k úspěchům! Teď si jdeme před dalším soutěžním kolotočem chvilku odfrknout. Podrobnější informace o výsledcích z jednotlivých lig najdete na našich sociálních sítích. 

 

Facebook a Instagram

 

 

REPORT PODZIMNÍ LIGA 2022

DISCO  

Podzimní sezóny Czech Dance Masters se zúčastnil rekordní počet našich diskařů. Do boje jsme na celkem 7 soutěží vyslali 50 sólistů, 17 duetek a 2 malé skupinky. Pro spoustu z nich to byla úplně první zkušenost se soutěžním tancem tohoto formátu. Mnoho tanečníků se během podzimní sezóny probojovalo do vyšších výkonnostních třídy. Největšími skokany jsou Niky Drábíková, která se se svým prvním sólem zvládla probojovat z JVK C do JVK A, na každé zemské lize si vytančit finále a dokonce získat dvě zlaté medaile a Anička Matějková, která v poprvé soutěžila v dětské věkové kategorii, nástupové třídě B a na poslední soutěži bojovala v extralize s nejlepšími tanečníky z celé České republiky.
 
Z MČR v Teplicích jsme si odvezli kromě spousty zážitků i nádherná finálová umístění. Lilly Hinterholzinger si v basic mateřince vytančila stříbrné pásmo, její sestřička Sofinka společně s Rozálkou Josífkovou vybojovaly 4. místo v mini duetech a zároveň titul vítězek žebříčku. Ve stejné kategorii se umístila i Eliška Weishaüplová a Domča Boháčová, které si domů odvezli 6. místo. Malá skupinka Red Dragons urvala krásné 4. místo a Davidovi Štruncovi se podařilo vytančit 5. místo hned dvakrát - v mužských sólech a společně se Sárou Netrvalovou i ve smíšených duetech. Sára, David a Red Dragons si svým umístěním zároveň zajistili postup na ME Dance Fever, které se bude konat v červnu 2023.
 
Bodovali jsme i v pohárové soutěži “O pohár prezidenta CDO“. Lucinka Pokorová si v dětské věkové kategorii vybojovala zasloužené zlato a stala se z ní VÍTĚZKA POHÁRU. Šári Fleišmanová si ve stejné kategorii svým skvělým výkonem vytančila krásné 4. místo.
 
Děkujeme všem tanečníkům za reprezentaci a trenérům za přípravu. Gratulujeme k úspěchům! Teď si jdeme před dalším soutěžním kolotočem chvilku odfrknout. Podrobnější informace o výsledcích z jednotlivých lig najdete na našich sociálních sítích.

 

Facebook a Instagram